Mediální trénink: Teofimo Lopez v přípravě na obhajobu pásů!

Máme zde galerii z otevřeného tréninku šampióna lehké váhy Teofima Lopeze, který 19. června bude obhajovat pásy WBA super, WBO a IBF na galavečeru v Miami!

19.6.2021 – LoanDepot Park, Miami, USA
Lehká váha
Teofimo Lopez vs George Kambosos

Neporažení americká a větová dvojka „The Takeover“ Teofimo LOPEZ (16-0-0, 12 KO) a neporažená australská jednička a světová devítka „Ferocious“ George KAMBOSOS (19-0-0, 10 KO) se utkají ve dvanáctikolové bitvě o světové pásy WBA super, WBO a IBF!

Lopez získal světový titul IBF v prosinci 2019, kdy na galavečeru v newyorské Madison Square Garden ve druhém kole ukončil tehdejšího šampióna Richarda Commeye.

Loni v říjnu se postavil k první obhajobě titulu a zároveň ke sjednocujícímu zápasu s Vasylem Lomachenkem, který měl v držení WBA super a WBO.

Očekávaná bitva v Las Vegas nabídla skvělý a poměrně vyrovnaný zápas, který došel až do bodového rozuzlení. Sjednocující duel nakonec vyhrál na body 116:112, 119:109 a 117:111 právě Lopez.

Nyní má tak před sebou první obhajobu všech třech titulů najednou a do cesty se mu postaví australská hvězda George Kambosos, který si v posledním zápase loni v říjnu připsal skalp bývalého šampióna pérové váhy Lee Selbyho.