Média hovoří o odvetě mezi Mayweather a Pacquiaem. Američan to popírá!

Floyd „Money“ Mayweather Jr. (50-0-0, 27 KO) odhalil, že v lednu tohoto roku jednal v Saúdské Arábii o odvetě s Mannym „Pac Man“ Pacquiaem (62-7-2, 39 KO), ale jednání nebyla úspěšná.

Podle serveru Boxrec je legendární Američan, Floyd Mayweather Jr., nejlepším bojovníkem v historii profesionálního světa šestnácti provazů. Každý by chtěl tohoto dvaačtyřicetiletého rodáka z Grand Rapids ještě jednou v ringu a tak není divu, že když se vyskytne jakákoliv informace, tak se okamžitě strhne lavina spekulací. V posledních dnech se jedna taková strhla. Ve světových médiích i na sociálních sítích se objevilo video, kde se bývalý neporažený šampion pěti váhových kategorii a lineární šampion čtyř váhových kategorii rozpovídal o odvetě s filipínskou legendou, Mannym Pacquaiem, v Saúdské Arábii.

Nejbohatší boxer světa potvrdil, že video je skutečně pravé, ale bylo natočeno již v lednu tohoto roku a z jednání o odvetě nakonec sešlo. „S Pacquiaem nikdy nebude odveta. Jeho tým má totiž jen neustálé výmluvy. Druhý souboj tedy nedává žádný smysl, protože kdybych jej podruhé zdolal, tak by se opět jen vymlouval.“ – Okomentoval případný druhý střet Mayweather. Oba nejlepší bojovníci světa se střetli poprvé v ringu 2.5.2015 v lasvegaské MGM Grand Aréně. Po dvanácti kolech odcházel z ringu vítězně o dva roky starší Američan.