MČR Jičín: Pavel Nevečeřal je mistrem republiky v kadetech!

Pavel NevečeřalTrutnovský tvrďák Pavel Nevečeřal získal vysněné zlato na Mistrovství České republiky v Jičíně a po loňském bronzu je tak konečně šampiónem!

Neskutečný progres ve svých výkonech předvádí pod vedením bývalého skvělého boxera a nyní i uznávaného trutnovského trenéra Milana Ondráška Pavel „Medvídek“ Nevečeřal, jenž včera vyhrál Mistrovství České republiky kadetů v Jičíně!

Pevel Nevečeřal
Mistři: Pavel Nevečeřal, Tony Bradáč, Jiří Janoušek, Franta Bradáč, Amir Hamid a Petr Vytvar + stříbrný Jakub Hátle!

Pavel byl na MČR nasazeným boxerem a tak postoupil hned do semifinálových bojů bez soupeře.
V sobotním semifinále se utkal Jaroslavem Kramlem, s nímž se již dvakrát vítězně utkal a nyní je čekal třetí vzájemný souboj a očekávala se velká bitva. To se také potvrdilo a Pavel vyhrál jednoznačně u všech rozhodčích 3:0 a nutno podotknout, že celý zápas určoval tempo a byl tvrdší a přesnější, takže naprosto zasloužená výhra. Jarda, předvedl skvělý výkon a od minulých společných soubojů bylo vidět, že se také velice zlepšil jak v pohybu tak technice.

Pevel Nevečeřal
Milan Ondráško – Pavel Nevečeřal – Jakub Hátle – Karel Kubec

Do včerejšího finále se medvídkovi do cesty postavil skoro o dvě hlavy vyšší boxer Alex Vančura z moravských Těmic. Boxovat s takto vysokým boxerem je vždy velmi technicky náročné, neboť soupeř má mnohem delší ruce a při dobře zvolené taktice si k sobě svého soupeře nemusí vůbec pustit.
Ale na výškovou převahu byl Nevečeřal skvěle připraven, trenéři Milan Ondráško a Karel Kubec jej dost často nechávají s vyššími boxery spárovat a tyto zkušenosti se nyní velmi vyplatili.
Pavel na Alexe vletěl jako hurikán a po minutě zápasu ho posadil „na díru“ a jeden z nejlepších českých rozhodčích Stanislav Nechvátal zápas správně po odpočítání ukončil technickým knockoutem.

Celý finálový zápas Pavel Nevečeřal vs Alex Vančura ⇓

Jakub Hátle
Milan Ondráško – Jakub Hátle – Karel Kubec

Pavlův parťák z trutnovského klubu Jakub Hátle předvedl také skvělý výkon a veze si stříbrnou medaili a je tak vicemistrem republiky!

Trenéři Karel Kubec a Milan Ondráško můžou být naprosto spokojení ⇓Milan Ondráško a Karel Kubec