McGregor vyřídil Cowboye za čtyřicet vteřin a chce setrvat ve welteru!

Očekávaný hlavní duel galavečeru v Las Vegas měl hodně rychlý spád. Největší hvězda UFC Conor „The Notorious“ McGregor během čtyřiceti vteřin zdemoloval amerického „Cowboye“ Donalda Cerroneho.

Mnozí už nad hvězdným Irem zlomili hůl. Hlavně po té, co dostal šeredný výprask od dagestánského „Orla“ Khabiba Nurmagomedova. Jenže jednatřicetiletý rodák z Dublinu ukázal, že v sobe stále má ten hlad a nad sebou auru velkého válečníka. Samozřejmě, šestatřicetiletý Američan byl speciálně vybrán pro návrat McGregora, aby mu co nejvíce stylově vyhovoval, ale to nemění nic na tom, že je to stále nesmírný tvrďák.

Ostatně v minulém roce stihl čtyři souboje. Alexandera Hernandeze ukončil ve druhém kole a Ala Iaquintu s přehledem vybodoval. Následovali dvě prohry s absolutní špičkou, kdy Tony Ferguson zastavil „Cowboye“ až ve druhém kole a to jen kvůli oteklému oku a Justin Gaethje vyřídil demolici za 4 minuty a 18 vteřin. Tudíž Conor McGregor to ze všech tří elitních bojovníků stihl nejrychleji. Ir zkusil souboj ukončit hned prvním úderem, aby uzmul rekord nejrychlejšího ukončení Jorge Masvidalovi, ale to se mu nepovedlo.

Jenže série překvapujících ramen do obličeje soupeře fungovala. Cerrone měl najednou obličej od krve a následoval kop na hlavu, koleno a levý hák. Cowboy šel k zemi a zde si už hvězdný Ir vše pohlídal několika dalšími údery a zkušeně počkal až to sudí Herb Dean zastaví. „Píšu historii. Jsem prvním válečníkem v historii UFC, který vyhrál ve třech různých váhových kategoriích. Jsem velice šťastný a hrdý.“ – Okomentoval své vítězství McGregor, jenž chce setrvat nadále ve welterové váze.