McGregor vs Poirier 2 na UFC 257!

Přesně za měsíc náš čeká na galavečeru UFC 257 odvetný souboj v lehké váze Conor McGregor vs Dustin Porier! Dokáže McGregor opět vyhrát? Video z prvního souboje v článku!

23.1.2020 – Abú Dhabí, Spojené arabské emiráty
UFC 257 – Lehká váha
Conor McGregor vs Dustin Porier 2

Irský zápasník “Notorious” Conor McGregor se po roční pauze vrací do oktagonu. Naposledy zápasil letos 18. ledna na galavečeru UFC 246, kde ve velterové váze ukončil v prvním kole Američana Donalda Cerroneho.

Nyní ho čeká zápas v lehké váze, ve které získal na konci roku 2016 titul šampióna, když na UFC 205 ukončil ve druhém kole amerického bijce Eddie Alvareze.

Jose Aldo vs Conor McGregor

Do cesty se mu postaví staronový soupeř, Američan “The Diamond” Dustin Poirier. S Poirierem se již utkal v roce 2014 na galavečeru UFC 178 v Las Vegas a byla z toho jasná záležitost. McGregor svého soupeře sestřelil tvrdou levačkou po necelých dvou minutách.

Dustin Porier byl prozatímním šampiónem lehké váhy, když loni v dubnu porazil na body krajana Maxe Hollowaye na galavečeru UFC 236 v Atlantě. Následně vyzval šampióna Khabiba Nurmagomedova na kterého ovšem stejně jako McGregor nestačil a ve třetím kole se nechal uškrtit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *