McGregor také potvrdil souboj s Pacquiaem!

Filipínec Manny Pacquiao oficiálně potvrdil souboj s McGregorem minulý týden. Nyní i irský bijec potvrdil, že zápas bude v tomto roce!

„Je to téměř jistota, utkám se tento rok s Pacquiaem. Smlouva je připravena a vše se blíží. Nejdřív musím porazit Dustina Poiriera a poté hned můžeme podepsat smlouvu. Jdeme do toho“. řekl šampión dvou váhových divizí UFC

Pro McGregora to bude teprve druhý zápas v boxu. Ten první se psal v roce 2017, kdy se utkal s jiným legendárním boxerem, Američanem Floydem Mayweatherem. A s ním nakonec prohrál v desátém kole technickým KO. Nutno však podotknout, že šampión UFC rozhodně ostudu neudělal.

Nicméně McGregor má před sebou ještě velmi očekávaný souboj na UFC 257, kde si již tuto sobotu utká v odvetě s Dustinem Porierem. S Poirierem se již utkal v roce 2014 na galavečeru UFC 178 v Las Vegas a byla z toho jasná záležitost. McGregor svého soupeře sestřelil tvrdou levačkou po necelých dvou minutách. Na galavečeru UFC má před sebou také třetí duel Makhmud Muradov!