McGregor: Mayweather utrácí peníze hodně rychle. Odveta určitě bude!

Podle slov Conora McGregora se odveta mezi ním a legendou profesionálního boxu Floydem „Money“ Mayweatherem (50-0-0, 27 KO) určitě stane skutečností.

Největší hvězda UFC „The Notorious“ Conor McGregor má za sebou úspěšný návrat do oktagonu, když o uplynulém víkendu za čtyřicet vteřin ukončil amerického veterána Donalda „Cowboy“ Cerroneho. Ještě větší šílenství mezi fanoušky však následně rozpoutal legendární boxer Floyd Mayweather, když na svůj instagramový profil umístil grafiku pro odvetu s irským bouřlivákem, která by měla přijít na řadu letos. „Zapomněl na ten plakát umístit moji značku McGregor Sports and Entertainment.“ – Reagoval nejprve celkem chladně rodák z Dublinu, ale i on nakonec projevil zájem o tento duel.

„Jsou jen dvě jména, se kterými se chce utkat a to jsem já a Manny Pacquiao. Uvidíme, co se stane. Víte, Floyd je legrační člověk. Nejdříve odchází do důchodu, pak zase ne. Uvidíme, co bude následovat. Diskuze stále probíhají. Nikdy se nezastavily. Víte, Floyd hodně rychle rozhazuje peníze a má je moc rád. Navíc je daleko od důchodu, takže k naší odvetě jistě dojde.“ – Prohlásil McGregor a jeho slova potvrdil i prezident UFC Dana White. Ten novinářům sdělil, že se na něj Floyd obrátil skrze soukromé zprávy, avšak větší detaily nespecifikoval. Dočkáme se tedy v roce 2020 dalšího cirkusu v podobě odvety mezi hvězdným boxerem a MMA bojovníkem?