McGregor má sice licenci, ale nedostal povolení od UFC!

Conor McGregor vs Eddie AlvarezŠampión lehké váhy UFC Conor McGregor (21-3) dostal sice boxerskou licenci, jenže jak potvrdil prezident UFC Dana White, povolení rozhodně nedostane!

McGregor získal boxerskou licenci ve státě Kalifornie a tak se začalo spekulovat, kdy se dočkáme prvního boxerského duelu. Irský bouřlivák si bral na mušku například neporaženou legendu Floyda Mayweathera (49-0-0, 26 KO). Ten se ovšem nechal slyšet, že se nemá důvod k boxu vracet, že již dokázal vše, co chtěl.

Conor McGregor vs Eddie Alvarez

Šampión lehké váze se nevzdával a slovními útoky na boxerskou hvězdu rozhodně nešetřil. Nyní se do všeho vložil nejvyšší muž UFC Dana Whyte a řekl: Conor McGregor je vázán exkluzivní smlouvou, která nepovoluje se zúčastnit jiných soutěží než UFC“ řekl jasně Whyte.

Conor McGregor vs Nate Diaz

Jestli tedy uvidíme McGregora v boxerské zápasu je stále ve hvězdách a spíše přání fanoušků. Jedinou šancí je, že by mu dal prezident White speciální povolení. Ale otázkou je, proč by mu ho dával, když aktuální UFC díky McGregorovi vydělává spousty peněz a riskovat zranění v boxu je dost rizikové.

Conor McGregor vs Nate Diaz

Připomeňme, že McGregor se stal historicky prvním fighterem, který držel dva pásy UFC a to v pérové a lehké váze. Po poslední výhře, kdy získal pás v lehké váze nad Eddie Alvarezem mu byl pás z pérové váhy odebrán a uvolněn.Reklama
Aukro.czaukro