McCaskill vs Braekhus v polovině března!

Očekávaná odveta velterové váhy má oficiální datum. 13. března se utkají Jessica McCaskill a Cecilia Braekhus o tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO!

13.3.2021 – American Airlines Center, Dallas, USA
Velterová váha
Jessica McCaskill a Cecilia Braekhus 2

Americká a světová jednička „CassKILLA“ Jessica McCASKILL (9-2-0, 3 KO) a norská jednička a světová dvojka „First Lady“ Cecilia BRAEKHUS (36-1-0, 9 KO) se utkají v desetikolové bitvě o světové tituly WBA, WBO, WBC, IBF a IBO!

Cecilia Braekhus (36-1-0, 9 KO) odboxovala svůj první profesionální duel již v roce 2007, kdy vybodovala Chorvatku Kseniji Koprek. Od té doby nepoznala žádnou přemožitelku.

Od roku 2009 byla světovou šampiónkou a v roce 2014 se ji jako první ženě podařilo sjednotit pásy všech prestižních organizaci WBA, WBO, WBC a IBF.

Jenže přišel loňský 15. srpen a cesta rodačky z Kolumbie žijící v Norsku zastavila americká boxerka Jessica McCaskill (9-2-0, 3 KO). Obě zápasnice předvedli krásnou, tvrdou a vyrovnanou bitvu, kterou na body 97:94, 97:93 a 95:95 ovládla americká boxerka a uštědřila tak královně boxu první profesionální porážku.

Nyní nás čeká odveta ve které musí Američanka své kvality znovu dokázat. Na druhé straně, pro bývalou šampiónku to může být poslední zápas kariéry. Braekhus se nechala slyšet, že pokud prohraje, tak svou kariéru ukončí.