Mayweather vs Paul na Sport 2!

Floyd Mayweather a Logan Paul se utkají z neděle na pondělí na galavečeru v Miami. Přímý přenos nabídne sportovní televize Sport 2!

6.6.2021 – Hard Rock Stadium, Miami
Dohodnutá váha
Floyd Mayweather vs Logan Paul
Přímý přenos na Sport 2

V neděli 6. června uvidíme na galavečeru ve spojených státech legendárního neporaženého amerického boxera a bývalého světového šampióna “Money Pretty Boye” Floyda Mayweathera (50-0-0, 27 KO), který se v exhibičním duelu utká s Youtuberem Loganem Paulem (0-1-0).

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.

Následně vystoupil 31.12.2018 na galavečeru Rizin 14, kde se utkal s domácím kickboxerem Tenshinem Nasukawou v exhibičním boxerském zápase. Šlo o velké divadlo, které Mayweather ukončil již v prvním kole.

Logan Paul je známý youtuber, kterého na tomto portálu sleduje neskutečných 23 miliónů uživatelů. Paul není v boxu žádným nováčkem, má za sebou jeden prohraný oficiální zápas tak i výhru v exhibici. Duel se měl původně konat již 20. února, ale z důvodu koronaviru byl odsunut až na 6. června. Zápas bude mít individuální váhový limit, kdy Mayweather muže mít maximálně 72,5 kg a Paul 86 kg.

Logan Paul se tak vydal na stejnou cestu jako jeho bratr Jake, který v dubnu překvapivě v prvním kole ukončil zkušeného fightera Bena Askrena.