Mayweather vs Pacquiao! Zápas století již dnes na SPORT 1 HD! STREAM!

Floyd Mayweather vs Manny PacquiaoDen „D“ je tu a zápas století začne za několik hodin. Floyd Mayweather a Manny Pacquiao se dnes ve slavném MGM Grand utkají o tituly WBA super, WBO a WBC ve velterové váze!
Zároveň se můžeme těšit na předzápas v pérové váze mezi Vasylem Lomachenkem a Gamalierem Rodriguezem o titul WBO!

MGM Grand, Las Vegas – USA
Valterová váha
Neporažená Americká a světová jednička „Money“ Floyd MAYWEATHER jr (47-0-0, 26 KO) a Filipínská jednička a světová dvojka „Pac Man“ Manny PACQUIAO (57-5-2, 38 KO) se 2. května utkají o tituly WBA super, WBO a WBC!

Pacquiao nebo Mayweather? Tato otázka rozděluje svět na dva tábory a jaký bude výsledek se dozvíme v ranních hodinách na televizní stanici SPORT 1 HD!

Vážení:
Floyd Mayweather jr: 66,2 kg
Manny Pacquiao: 65,7 kg 

Kurzy vypsané na Fortuně:
Fortuna Mayweather vs Pacquiao

STREAM: ⇒ŽIVÉPŘENOSY.CZ ⇐

Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao Floyd mayweather vs Manny Pacquiao

Pérová váha
Ukrajinská jednička a světová třináctka „Hi-Tech“ Vasyl LOMACHENKO (3-1-0, 1 KO) a trojka Puerta Rica Gamalier RODRIGUEZ (25-2-3, 17 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul WBO!

Obhájí Ukrajinská jednička podruhé titul WBO v pérové váze?

Vážení:
Vasyl Lomachenko: 56,9 kg
Gamalier Rodriguez: 57,1 kg

Vasyl Lomachenko vs Gamalier RodriguezVasyl Lomachenko vs Gamalier Rodriguez Vasyl Lomachenko vs Gamalier Rodriguez

Ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz Vám prostřednictvím našeho webu můžeme také poskytnout dokument o vzniku Las Vegas!
Las Vegas je se 41 miliony ročními návštěvníky „nejnavštěvovanější město na světě“, pokud se počítají dohromady zahraniční i domácí turisté (Američané totiž tvoří v návštěvách Vegas většinu). V žebříčcích, které se každý rok objevují v tisku častěji, Las Vegas na předních příčkách nenajdete, protože se v nich počítá pouze s turisty ze zahraničí. V současných statistikách zahraničních návštěvníků vede Londýn (18,7 milionů turistů), Praha je na 22. místě (5 milionů). ⇓