Mayweather vs Moore nakonec tuto sobotu!

Floyd Mayweather vs Don MooreLegenda amerického boxu Floyd Mayweather a jeho krajan Don Moorem se nakonec na střeše mrakodrapu v Dubaji utkají po odkladu tuto sobotu!

Legendární pětačtyřicetiletý šampión pěti váhových kategorií „Money“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) se opět představí v exhibičním duelu. 21. května se postaví do speciálního ringu proti neporaženému krajanovi, dvaačtyřicetiletému Donu Mooreovi (18-0-1, 12 KO).

Duel bude vypsán na osm dvouminutových kol v ringu, který bude postaven na střeše dubajského mrakodrapu Burj Al Arab.Zatím není potvrzené, zdali zápas bude mít vítěze, zdali je povoleno ukončení před limitem nebo bude dohodnuta remíza.

Floyda Mayweater stál v ringu i loni, kde se v ostře sledované show utkal se světoznámým youtuberem Loganem Paulem. Zápas vítěze neměl a skončil dohodnutou remízou. Na druhé straně Don Moore je Mayweatherův bývalý sparing partner a trénoval ho jeho strýc Roger Mayweather. Profesionální kariéru ukončil jako neporažený v roce 2016. Během kariéry neboxoval o žádný mistrovský titul.

Dubaj

Na galavečeru v Dunaji se ukáží také další hvězdy boxerského ringu. Mimo jiné bývalý brazilský šampión UFC Anderson Silva (3-1-0, 2 KO), který v loňském roce vyhrál oba své  profesionální duely nebo bývalý světový šampión ze Švédska Badou Jack (25-3-3, 15 KO).

Původně se měl duel konat již 14. května, ale o den dříve zemřel tamní prezident Spojených arabských emirátů Chalífa bin Saíd Ál Nahján a zápas byl odložen. Nyní bylo potvrzeno, že se exhibiční galavečer uskuteční tuto sobotu 21. května.