Mayweather se zbláznil? V roce 2020 se chce utkat s McGregorem a Nurmagomedovem!

Legendární Američan a šampion pěti váhových kategorií Floyd „Money“ Mayweather (50-0-0, 27 KO) opět čeří hladiny mediálních vod. V roce 2020 by se totiž podle všeho rád utkal v odvetě s Conorem McGregorem a Khabibem Nurmagomedovem.

Jednatřicetiletý irský bouřlivák „The Notorious“ Conor McGregor se o tomto víkendu vrátil zpět do oktagonu UFC, kde ve čtyřiceti vteřinách zdemoloval šestatřicetiletého amerického veterána Donalda „Cowboy“ Cerroneho. Největší hvězda nejslavnější MMA ligy světa je zpět na vítězné vlně a hledá další velký zápas. Ten mu podle všeho chce nabídnout legenda profesionálního boxu a šampion pěti váhových kategorií Floyd Mayweather, který na svém instagramu zveřejnil plakát na odvetu s McGregorem, ale také na zápas s šampionem lehké váhy Khabibem „The Eagle“ Nurmagomedovem. Peníze nesmrdí nikomu a proč vlastně této informaci věřit?

V minulém roce se totiž Mayweather několikrát potkal s prezidentem UFC Danou Whitem, aby spolu jednali. Na čem? UFC by totiž rádo expandovalo i na trh profesionálního boxu pod značkou Zuffa Boxing, což ostatně White v minulosti několikrát avizoval a legendární Američan by mu v tomto měl pomoci. Floyd by tak dostal další dva „lehké“ souboje, za které by inkasoval astronomickou částku. Naopak Zuffa Boxing by měla to nejlepší promo do začátku mezi giganty profesionálního boxu. Dotáhnou dva Američané s láskou k penězům svůj ďábelský plán do konce, nebo půjde zase jen o výstřel do tmy? To se nejspíše dozvíme během tohoto roku.