Mayweather je zpět! Návrat bude 28. února!

Na konci února se Floyd Mayweather znovu představí na galavečeru Rizin v Tokiu. Bývalý mistr světa v pěti váhových kategoriích bude mít opět exhibiční zápas!

Bývalý neporažený šampión „Money Pretty Boy“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) se vrátí v exhibičním boji na galavečeru Rizin. Soupeř ale zatím odhalen nebyl.

Americký boxer vystoupil 31.12.2018 na galavečeru Rizin 14, kde se utkal s domácím kickboxerem Tenshinem Nasukawou v exhibičním boxerském zápase. Šlo o velké divadlo, které Mayweather ukončil již v prvním kole.

„Brzy jedu do Tokia, abych se sešel se zástupci organizace Rizin a plánujeme velkou tiskovou konferenci. Buďte v očekávání, bude to velké“. řekl nedávno bývalý šampión

Nyní je to již oficiální a poslední únorovou neděli uvidíme Mayweathera opět v akci. Dá se však očekávat, že půjde o opět o jedno velké divadlo za obrovský honorář.

Mayweather ukonči profesionální kariéru v roce 2015, kdy jasně vybodoval krajana Andre Berta a obhájil tituly ve velterové váze. V roce 2017 se k boxu vrátil v megazápasu s dvojnásobným šampiónem Conorem McGregorem. Jednoznačnou záležitost ukončil v desátém kole a po zápase hvězdu MMA velmi chválil za to jak se dokázal na zápas připravit.