Mayweather a Pacquiao: Vítěz získá speciální pás WBC!

Floyd Mayweather vs Manny PacquiaoZápas začne za 9 dní a organizace WBC zveřejnila speciální pás pro vítěze tohoto duelu!

MGM Grand, Las Vegas, Nevada – USA
Valterová váha
Neporažená Americká a světová jednička „Money“ Floyd MAYWEATHER jr (47-0-0, 26 KO) a Filipínská jednička a světová dvojka „Pac Man“ Manny PACQUIAO (57-5-2, 38 KO) se 2. května utkají o tituly WBA super, WBO a WBC!

Mayweather vs Pacquiao special WBC BeltOrganizace WBC zveřejnila speciální, unikátní, ale také velice hodnotný pás pro vítěze tohoto duelu. 
Mexičtí umělci vytvořili tento unikátní pás z jednoho kilogramu zlata a z tří tisíc smaragdů. Jsou na něm mimo jiné zlaté plakety hlavních postav, ale také Muhammada Ali nebo před několika měsíci zesnulého prezidenta této organizace Jose Sulaimana.

Ve spolupráci s internetovou televizí Stream.cz Vám prostřednictvím našeho webu můžeme také poskytnout dokument o vzniku Las Vegas!
Las Vegas je se 41 miliony ročními návštěvníky „nejnavštěvovanější město na světě“, pokud se počítají dohromady zahraniční i domácí turisté (Američané totiž tvoří v návštěvách Vegas většinu). V žebříčcích, které se každý rok objevují v tisku častěji, Las Vegas na předních příčkách nenajdete, protože se v nich počítá pouze s turisty ze zahraničí. V současných statistikách zahraničních návštěvníků vede Londýn (18,7 milionů turistů), Praha je na 22. místě (5 milionů). ⇓