Mayweather a Moore si zaboxovali v exhibici!

Floyd Mayweather vs Don MooreFloyd Mayweather a jeho krajan Don Moorem se v Dubaji utkali v osmikolové exhibici. Ačkoliv byl legendární neporažený šampión lepším mužem v ringu, byla vyhlášená exhibiční remíza! Video ze zápasu v článku!

Duel byl vypsán na osm dvouminutových kol a proti sobě stanuly pětačtyřicetiletý bývalý světový šampión pěti váhových kategorií „Money“ Floyd Mayweather (50-0-0, 27 KO) a jeho někdejší sparingový partner „Dangerous“ Don Moore (18-0-1, 12 KO).

Mayweather si prakticky držel od Moora distanc aobčas mu dovolil dát nějaký úder. Jinak vždy když zařadil na vyšší rychlost, tak to vždy Moore schytal. Mayweather v zápase jasně dominoval, ale protože šlo o exhibici, byla vyhlášena remíza.

Floyd Mayweater ukončil profesionální kariéry v srpnu 2017, když v desátém kole ukončil tehdejšího šampióna UFC Conora McGregora. Na druhé straně Don Moore je Mayweatherův bývalý sparing partner a trénoval ho jeho strýc Roger Mayweather. Profesionální kariéru ukončil jako neporažený v roce 2016. Během kariéry neboxoval o žádný mistrovský titul.