Matchroom Boxing vydalo první díl seriálu cesta za soubojem Whyte-Rivas!

Hodně zajímavý dokument, který mapuje cestu Dilliana „The Body Snatcher“ Whyta (25-1-0, 18 KO) a Oscara „Kaboom“ Rivase (26-0-0, 18 KO), vydala stáj Matchroom Boxing. Souboje obou chasníků se dočkáme již příští týden, tedy 20.7.2019.

Dillian Whyte: „Pro něj je to hodně důležitý souboj. Myslí si, že ho podcením, ale to se nestane. Bojuji pokaždé na plno a nehodlám to nyní měnit. Takto bojuji celou svoji kariéru. Vždy, když jdu do ringu, tak myslím jen na to, jak svého soupeře ukončím. Dělám jen to, co dělat musím. Každý den tvrdě trénuji a maximálně se snažím, abych v duelu předvedl to nejlepší. Nehodlám nikoho přehlížet a vždy jdu do ringu s tím, že předvedu ještě lepší výkon než minule a je mi jedno kdo to je. Každý má jen dvě ruce a dvě nohy. Určitě se připravoval na můj levý hák, který je jeden z nejlepších v těžké váze, ale já mám i jiné údery. Levým hákem ho jen otevřu a následně spustím salvu svých ničivých úderů.“ – Prozradil svoje myšlenky jednatřicetiletý rodák u Jamajky.

Oscar Rivas: „Nerad dělám předpovědi, ale s jistotou mohu říct, že budu poslední muž, který bude stát na svých nohách. Dillian Whyte je známé jméno a má dobré postavení v žebříčcích, to je přesně důvod proč s ním budu bojovat. Jeho postavení je hodně důležité, jelikož chci, aby mě lidé znali. Chtěl bych se brzy dostat k soubojům o titul mistra světa, protože mám schopnosti na to, abych porazil Joshuu, Furyho i Wildera. Mohu být stejnou hvězdou, jako je Anthony Joshua.“ – Prohlásil koncem dubna kolumbijský válečník.