Martínek debut v KSW zvládl a připisuje si výhru!

Filip Stawowy vs Michal MartínekMMA galavečer KSW 71 nabídl bitvu českého bijce a bývalého šampióna těžké váhy organizace Oktagon Michala Martínka, který vyzval domácího Filipa Stawowyho. Martínek zápas zvládl a připsal si vítězství na body. Debut zvládl také Artur Szpilka!

18.6.2022 – Toruň, Polsko
KSW 71
Těžká váha
Michal Martínek 🇨🇿🆚🇵🇱 Filip Stawowy
Na body

Dvaatřicetiletý „Blackbeard“ Michal Martínek v minulosti držel titul největší české organizace Oktagon, když v roce 2018 ukončil ve třetím kole Daniela Dittricha. Pás o rok později obhájil, když v ostře sledované bitvě dokázal už v prvním kole vyřadit bývalého zápasníka UFC Viktora Peštu.

Následně podepsal smlouvu s ruskou organizací ACA, kde odzápasil celkem tři duely z nichž dva prohrál před limitem. Nyní otevřel novou kapitolu MMA kariéry v organizaci KSW a jeho debut se povedl na jedničku.

V zápase jasně dominoval a domácího bijce nepouštěl do žádných větších akcí. Pětadvacetiletý polský „Tank“ Filip Stawowy tak nedostál pověsti svých knockoutových úderů a naopak to byl on, kdo byl po zápasy z tvrdých úderů Martínka k nepoznání. Na galavečeru také debutoval bývalý boxer Artur Szpilka, který dokázal ve druhém kole ukončit Ukrajince Serhii Radchenka.

Artur Szpilka vs Serhiy Radchenko