Martin vs Joshua o titul IBF!

Anthony Joshua vs Charles MartinAnthony Joshua se dočkal titulového zápasu! Charles Martin si totiž pro dobrovolnou obhajobu vybral Anthony Joshuu a tak se máme v dubnu na co těšit!

9.4.2016 – Velká Británie nebo USA
Těžká váha
Neporažená světová sedmička a americká dvojka „Prince Charles“ Charles MARTIN (23-0-1, 21 KO) a neporažená britská dvojka Anthony JOSHUA (15-0-0, 15 KO) se utkají ve 12ti kolové bitvě o titul IBF!

16. ledna se Američan Charles Martin utkal o uvolněný pás IBF s Vyacheslavem Glazkovem a díky Ukrajincově zranění se tak stal novým šampiónem této organizace.
IBF dala Charlesovi 12 měsíců na povinnou obhajobu a očekávalo se, že si bude chtít titul co nejdéle ponechat a bude boxovat tento rok se slabšími soupeři.
Ovšem Martin překvapil a hned pro první obhajobu si vybral výzvu jako hrom – Anthony Joshuu!

Anthony Joshua loni odboxoval 5 zápasů a všechny vyhrál jednoznačně před limitem.
Postupně zničil 4. dubna Američana Jasona Gaverna knockoutem ve 3. kole, v květnu technickým KO porazil Brazilce Raphaela Zumbana Lova, tentýž měsíc poslal domu ve 2. kole Američana Kevina Johnsona, v září se vypořádal za necelé dvě minuty s krajanem Gary Cornishem a naposledy v prosinci vyhrál těžkou bitvu s krajanem Dillianem Whytem v 7. kole technickým KO.
Joshuu tak nyní čeká první zápas o světový titul v kariéře. Tento zápas si svými výsledky rozhodně zaslouží a dá se předpokládat, že by měl Martina dokonce porazit.

12.12.2015 Anthony Joshua vs Dillian Whyte