Martin Parlagi získal cenu organizace UBO pro nejlepšího nového šampióna roku 2016!

Martin ParlagiOrganizace UBO ocenila profesionální tuzemskou hvězdu stáje BoxEvents za jeho výkony jako nejlepšího nového šampióna uplynulého roku. 

Martin Parlagi se aktuálně vyhřívá na 67. pozici světového ratingu pérové váhy a na 13. místě Evropského žebříčku. Loni odboxoval celkem čtyři duely, v nichž nenašel jediného přemožitele.

Martin Parlagi UBO

Na začátku loňského roku si Martin nejdříve hladce poradil s gruzínskou jedničkou Arturem Movsesyanem a následně i nebezpečným Maďarem Tamasem Laskou.

2. července utkal na galavečeru v Trutnově o Interkontinentální pás této organizace s tanzanským boxerem Francisem Miyeyushem. Martin zápas zvládl skvěle a nebezpečného soupeře dokázal posadit ve druhém kole. na stejném galavečeru získal baltickou verzi UBO v křížové váze Jakub Synek, který v tvrdé bitvě vybodoval Daniela Vencla.

Martin Parlagi

V listopadu Martina čekala výzva o Kontinentální pás prestižní organizace WBA a po skvělém výkonu s Ukrajincem Olegem Yefimovychem skončil zápas zaslouženou remízou.

Organizace UBO nyní ocenila profesionální hvězdu stáje BoxEvents za jeho výkony jako nejlepšího nového šampióna uplynulého roku.

Martin Parlagi

“Uplynulý rok se nám velmi povedl, dostali jsme se do první stovky ve světě a v Evropě nás dělí od první desítky pouhá 3 místa. Tohoto ocenění si velmi vážíme a motivuje nás k další práci a úspěchům naší stáje. Rád bych zmínil i další milník v našem týmu a to Jakuba Šudu, kterého teď v lednu čeká první extraligový duel mezi muži. Chci zároveň poděkovat Martinovi Parlagimu, Danovi Táborskému, Pepovi Hanušovi a Vaškovi Zadákovi za to, jak naší stáj BoxEvents minulý rok reprezentovali”. řekl k ocenění majitel a promotér stáje BoxEvents Stanislav Škoda.