Marshall sestřelila Hermans a obhájila titul!

Savannah Marshall vs Femke HermansNeporažená šampiónka střední váhy Savannah Marshall obhájila světový titul WBO, když ve třetím kole tvrdě knockoutovala Belgičanku Femke Hermans. Nyní je čeká královna Claressa Shields! Video ze zápasu v článku!

2.4.2022 – Newcastle Arena, Newcastle, VB
Střední váha
Savannah Marshall 🇬🇧🆚🇧🇪 Femke Hermans
3. kolo KO

Třicetiletá britská jednička a světová dvojka „Silent Assassin“ Savannah Marshall (12-0-0, 10 KO) má na poměry dámského boxu neskutečnou bilanci ukončeních před limitem. Od zisku světového titulu WBO všechny obhajoby vyhrála nejpozději do sedmého kola.

Savannah Marshall

Pás získala v říjnu 2020, když ve Wembley ukončila v sedmém kole krajanku Hannah Rankin. V loňském roce pás obhájila dvakrát, když nejprve v dubnu ve třetím kole sestřelila švédskou hvězdu Maria Lindberg a poté v říjnu vyprovodila ve dvou kolech zambijskou jedničku Lolitu Muzeyu.

Včera se postavila ke třetí obhajobě titulu a do cesty se ji postavila dvaatřicetiletá belgická jednička Femke Hermans. Marshall  hned od začátku zápasu určovala tempo a byl jasně lepší boxerkou v ringu. Vše vyvrcholilo ve třetím kole, kdy soupeřku přesně trefila na bradu a připsala si tak desáté vítězství před limitem.

Claressa Shields vs Ema Kozin

Po zápase do ringu vstoupila neporažená americká šampiónka a jednička střední váhy, sedmadvacetiletá „T-Rex“ Claressa Shields, která má v držení tituly WBA, WBC, IBF a menší pás organizace WBF. Claressa Shields a Savannah Marshall se letos utkají ve velké sjednocující bitvě o všechny čtyři světové tituly.