Marquez vs Cotto v exhibičním souboji!

Mexická legenda Juan Manuel Marquez a portorická legenda Miguel Cotto se v létě utkají v exhibičním souboji. Poté se Marquez bude věnovat politické kariéře.

„Dinamita“ Juan Manuel Marquez (56-7-1, 40 KO) ukončil svou bohatou a úspěšnou profesionální kariéru již v roce 2014, kdy vybodoval americkou hvězdu Mike Alvarada a získal Mezinárodní titul WBO ve velterové váze.

Marquez se stal během své kariéry světovým šampiónem čtyř váhových kategorií a patří mezi největší legendy mexického boxu. Nyní se vrací v exhibičním souboji, který se bude konat v létě a utká se s další legendou. Tím bude Portoričan „Junito“ Miguel Cotto (41-6-0, 33 KO).

Manny Pacquiao vs Juan Manuel Marquez

Cotto ukončil profesionální kariéru v roce 2017 prohrou s krajanem Sadamem Alim a přišel tak o světový titul WBO v super velterové váze. Americký boxer stejně jako Marquez získal světové tituly ve čtyřech váhových kategoriích.

Po tomto duelu bude Marquez kandidovat do sněmovny a půjde tak ve šlépějích svého bratra Rafaela, který pro změnu kandiduje na starostu jednoho z okresů v Mexico City.