Marpo, Rytmus a PSH: Oktagon pořádá velký letní festival!

Ještě než se otevřou brány tenisové arény na Štvanici a vypukne turnaj Oktagon 26, připravili si organizátoři nejen pro své fanoušky velký letní dárek. V areálu pražské Štvanice uspořádá velký letní hudební festival!

23.7. – 24.7.2021 – Ostrov Štvanice, Praha
OKTAGON SUMMER FEST
Start: 15:00
Lístky zde: ticketportal.cz

Půjde o první festival svého druhu, organizace smíšených bojových umění se do takového kousku pouští vůbec poprvé a vedle tradiční sobotní show v podobě dvanácti atraktivních zápasů v MMA nabídne zábavu i pro hudební fanoušky. Na OKTAGON SUMMER FESTU se představí špička domácí scény v
oblasti rapu. Vystoupí Rytmus, Marpo s Troublegangem, Maniak a DJ Wich, Strapo, Mike T. I oblíbení PSH.

Na návštěvníky čekají i členové OKTAGON teamu i celá řada bojovníků. Hudební festival začíná už v pátek odpoledne, brány se otevírají v 16 hodin. Pátečním vrcholem pak bude veřejné vážení bojovníků před sobotním turnajem. Mezi dvojicemi zápasníků dojde i k vždy atraktivním staredownům. Po vážení budou na hlavní stage následovat tři hlavní koncerty až do třiadvacáté hodiny.

Hudební program bude pokračovat i v sobotu, a to od 15 hodin. Od 18:30 pak začíná samotný turnaj v tenisové aréně. Účastníci festivalu, kteří nemají lístky na turnaj ho ale budou moci sledovat přímo v areálu na velkoplošné obrazovce.

Zatímco samotný sobotní turnaj je beznadějně vyprodaný, lístky na Summer Fest jsou stále k dispozici, a to na ticketportal.cz