Mark De Mori bude listopadovým soupeřem Kubrata Puleva!

9.11.2019 se v americkém Fresnu vrátí do ringu aktuální světová devítka Kubrat „Cobra“ Pulev (27-1-0, 14 KO). Jeho soupeřem se stane Australan žijící v Chorvatsku, Mark „The Dominator“ De Mori (37-2-2, 33 KO).

Sedmatřicetiletého Australana, který hájí chorvatské barvy, jistě všichni dobře znají. Psal se rok 2016 a po čtyřech letech nečinnosti se vrací do ringu oblíbený David „Haymaker“ Haye (28-4-0, 26 KO). Ke svému návratovému souboji si vybírá neznámého, leč dobrým rekordem pyšnícího se, Marka De Moriho. Ten, kdo očekával složitý úkol pro hvězdného Brita, se šeredně pletl. Přes dvě minuty vydržel rodák z Perthu, než skončil na podlaze ringu. Od té doby stihl sedm soubojů s podprůměrnými borci z Maďarska a všechny ukončil knockoutem. Nyní se dočkal další velké šance v podobě souboje s hvězdným Bulharem, Kubrateme Pulevem.

Osmatřicetiletý rodák ze Sofie se v ringu naposledy ukázal v březnu tohoto roku, kdy v sedmi kolech ukončil nepříjemného rumunského válečníka Bogdana Dinua. Po souboji však přišel zkrat bývalého neúspěšného vyzývatele o světový titul, který v pozápasovém rozhovoru začal nesmyslně líbat reportérku Jenny Ravalo. Vše to skončilo odebráním licence a tučnou pokutou. Licenci Pulev dostal nyní zpět a jelikož má od federace IBF slíbený titulový souboj s vítězem duelu Joshua-Ruiz, tak už se mu tolik riskovat nechce. Proto společně se svým promotérem Bobem Arumem sehnali celkem snadný cíl s dobrý rekordem, na kterém se bulharský veterán rozboxuje, ale zároveň nepodstoupí velké riziko, které by jej mohlo stát titulový střet. Ovšem ze strany Puleva jde o čisté zklamání směrem k fanouškům.