Mariusz Wach zná svého dalšího soupeře!

Wach a BashirPolský obr Mariusz Wach Má soupeře pro březnový galavečer v Polské Lubini! 

Polský Viking Mariusz WACH (29-1-0, 16 KO) se po čtyřech měsících vrací zpět do ringu a jeho soupeřem bude Nigerijec Gbenga OLUOKUN (19-10-0, 12 KO).
Boxovat se bude 14. března v Polské Lubini a zápas je předběžně vypsán na 10 kol.
Wach je v současné době v USA, kde trénuje pod vedením Jamese Ali Bashira, který se stará také o šampióna těžké váhy Wladimira Klitschka jako kondiční trenér.

Pro Wacha to bude třetí zápas od porážky od Wladimira Klitschka, kterou dostal v listopadu 2012. Poté rok nesměl boxovat, protože po zápase s Klitschkem neprošel antidopingovou kontrolou, která odhalila anabolické steroidy v jeho těle.
Do ringu se vrátil v říjnu 2014 a  po nevýrázném výkonu jasně vybodoval Srba Samira Kurtagice a v prosinci vypráskal Američana Travisa Walkera, kterému dal v 6. kole technický KO.

Gbenga Oluokun dokázal za posledních 5 let vyhrát pouze třikrát. V srpnu 2009 překvapivě vybodoval bývalého šampióna těžké váhy Lamona Brewstera, v listopadu 2010 porazil technickým KO přemožitele Ondry Pály Konstantina Airicha a naposledy vyhrál v posledním zápase loni v prosinci, když ve 2. kole knockoutoval neznámého Němce Saschu Brinkmanna.
Oluokun se nebojí jít do ringu s kýmkoli a mezi jeho soupeři byli například Vyacheslav Glazkov, Kubrat Pulev, Carlos Takam, Robert Helenius nebo Manuel Charr.