Mariusz Wach se pravděpodobně střetne s Josephem Parkerem 29.2.2020!

Světová třicítka a polská dvojka těžké váhy Mariusz „The Viking“ Wach (35-6-0, 19 KO) prozradil pro domácí média, že je hodně blízko k dohodě na souboj se světovou třináctkou Josephem Parkerem (26-2-0, 20 KO).

Čtyřicetiletý veterán těžké váhy Mariusz Wach se rozpovídal pro polská média o možném souboji s bývalým světovým šampionem WBO Josephem Parkerem. Oba borci by se měli setkat 29.2.2020 v galavečeru v texaském Friscu, kde hlavní duel večera obstarají dvě špičkové welterové váhy Mikey Garcia (39-1-0, 30 KO) a Jessie „The Pride of Las Vegas“ Vargas (29-2-2, 11 KO).

„Už jsme o tomto souboji jednali a já jsem na něj kývl. Nyní čekáme na potřebnou dokumentaci, kterou musíme podepsat. Podepíši, pošlu zpět a na konci února mě uvidíte v ringu s Parkerem.“ – Prozradil zkušený polský „Viking“, jenž nedávno vystoupil na galavečeru v Saúdské Arábii, kde hodně potrápil světovou šestku a prozatímního šampiona WBC Dilliana „The Body Snatcher“ Whyta (27-1-0, 18 KO). To o dvanáct let mladší Novozélanďan se v ringu naposledy objevil na konci června minulého roku, kdy se v deseti kolech hodně natrápil s Alexem Leapaiem (32-8-4, 26 KO). Následně se měl utkat s Dereckem Chisorou, ale kvůli kousnutí pavoukem se duel zrušil.