Mariusz Wach se neutká s Josephem Parkerem! Novozélanďan dal přednost neznámému Wintersovi!

Bývalý šampion WBO a aktuální čtrnáctka těžké váhy Joseph Parker (26-2-0, 20 KO) se nakonec neutká s Mariuszem „The Viking“ Wachem (35-6-0, 19 KO), ale místo toho se střetne s neznámým Američanem Shawndellem Terellem Wintersem (13-2-0, 12 KO).

Souboj mezi světovou čtrnáctkou Josephem Parkerem a světovou třicítkou Mariuszem Wachem se nakonec neuskuteční. Osmadvacetiletý Novozélanďan, který držel světový titul WBO v letech 2016 a 2017, se rozhodl pro neznámého devětatřicetiletého amerického veterána Shawndella Terell Winterse. Ten se do elitní padesátky těžké váhy probojoval po skvělém minulém roce, kdy zcela překvapivě v pěti kolech zdemoloval neporaženého Oleksandra Teslenka a následně v sedmi kolech ukončil i polského borce Sergieje Werwejka. Oba borci tedy doplní galavečer, jenž se odehraje 29.2.2020 v americkém Friscu.

Čtyřicetiletý polský veterán tedy bude muset nakonec hledat jiného soupeře a jelikož se momentálně nachází v newyorském kempu svého krajana Adama Kownackého, tak připadá do úvahy jednání se stájí Premier Boxing Champions, což ostatně potvrdil i člen Wachova týmu. „Zatím jednáme se všemi, kteří mají zájem o Mariuszovi služby. Naší prioritou je nějaký galavečer v USA, protože je zde hodně polských fanoušků a to je vždy velká motivace. Jednali jsme i s týmem Efeho Ajagby, který bude bojovat na stejném galavečeru jako Adam Kownacki. Nabídli jsme jim rozumné peníze, ale oni raději zvolili snazší cestu a půjdou do boje s Razvanem Cojanu.“ – Potvrdil informace Michal Olzynski. Podle zákulisních informací dostal polský „Viking“ nabídku i na galavečer v Německu.