Marcos Maidana plánuje návrat do profesionálního ringu!

Hodně fanoušků si tento comeback přálo a nyní to vypadá, že se jim tužby splní. Marco „El Chino“ Maidana (35-5-0, 31 KO) ohlásil návrat do profesionálního ringu v následujících měsících.

Argentínský knockoutér svoje fanoušky zkrátka bavil. V jeho rekordu najdete obrovské bitvy s Floydem Mayweatherem, ponížení Adriena Bronera, ale i brutální přestřelky s Amirem Khanem, či Victorem Ortizem. Právě po druhém zápase s Mayweatherem se rozhodl ukončit kariéru. Šampionem již byl a peněz měl dost. Chtěl si užívat zaslouženého odpočinku a věnovat se své rodině, kterou zanedbával. Nyní se borci přezdívanému „El Chino“ zachtělo zpět do profesionálního ringu a již plánuje velký návrat, který by se měl uskutečnit pod taktovkou PBC mocného Ala Haymona.

Maidana svůj comeback ohlásil v pátek večer na videu, které se okamžitě dostalo do všech jihoamerických médií. Dle jeho slov je již měsíc v tréninkovém kempu a tvrdě pracuje na své formě, kterou za čtyři roky zničil jídlem, pitím a kouřením doutníků. Doma v Argentině pracoval jako promotér a staral se o kariéru svého mladšího bratra Fabiana Maidany, ten letos v lednu poprvé prohrál. Pod křídly PBC by mohli Maidanu čekat zajímavé souboje, protože Al Haymon má většinu borců welterové váhy podepsanou. Mezi jeho svěřence patří Manny Pacquiao, Adrien Broner, Keith Thurman, Errol Spence, Shawn Porter, Danny Garcia, ale i Devon Alexander. Tomu by Maidana jistě rád vrátil porářku datovanou k 25.2.2012.