Marco Huck pokračuje tažením těžkou váhou. 17.5.2019 bude bojovat s Guivasem!

Marco Huck vs Ola Afolabi IV

Bývalý světový šampion křížové váhy a aktuální světová třicítka těžké váhy, „Kapitán“ Marco Huck (41-5-1, 28 KO), definitivně zakotvil v těžké váze. Jeho dalším soupeřem bude Nick „2Gunz“ Guivas (14-10-3, 9 KO).

17.5.2019 se v americkém Connecticutu objeví opět v ringu čtyřiatřicetiletý Němec se srbskými kořeny, Marco Huck. Bývalý dlouholetý světový šampion křížové váhy se po prohrách s Mairisem Briedisem a Oleksanderem Usykem definitivně rozhodl pro přechod o váhovou kategorii výše. Již minulý rok v létě dokázal ve čtyřech kolech ukončit jednačtyřicetiletého krajana s tureckými kořeny, Yakupa Saglama. Nyní jej bude čekat další veterán, kterému je přes čtyřicítku.

Čtyřicetiletý Nick Guivas je ostříleným borcem těžké váhy a byť mu patří až 423. pozice ve světovém žebříčku, tak ve svém rekordu má opravdu kvalitní chasníky. Například aktuálního dopingového hříšníka Jarrella „Big Baby“ Millera, stříbrného olympijského medailistu z Pekingu Zhilei Zhanga, neporaženou světovou osmačtyřicítku Oleksandra Teslenka, či zkušeného amerického matadora Erica Molinu.