Marcin Rekowski vs Carlos Takam v Macau?!

Carlos Takam vs Marcin RekowskiZajímavá zpráva přišla od našich polských sousedů. V čínském Macau se bude konat 29. ledna titulový galavečer o pásy IBF. Jedním z nich bude s největší pravděpodobností souboj v těžké váze mezi Carlosem Takamem a veteránem Marcinem Rekowskim!

29.1.2017 – Studio City Casino, Macao, Čína
Těžká váha
Marcin Rekowski vs Carlos Takam
Polská osmička “Rex” Marci REKOWSKI (18-4-0, 15 KO) a francouzská dvojka Carlos TAKAM (33-3-1, 25 KO) se utkají v 10ti kolové bitvě o Interkontinentální pás IBF!

Marcin Rekowski řekl v rozhovoru pro laczynaspasja.pl, že se 29. dubna utká o Interkontinentální pás IBF a zápas prakticky potvrdil.

“29. dubna mě čeká souboj o Interkontinentální pás IBF v Číně. Mým soupeřem bude Carlos Takam. Samozřejmě nebudu v tomto zápase favoritem, toho jsem si vědom, ale kdo neriskuje nepije šampaňské”. řekl Rekowski

Krzysztof Zimnoch vs Marcin Rekowski

Polský 39ti letý boxer stál v ringu minulou neděli, kdy na malém domácím galavečeru zdemoloval ve dvou kolech neškodného Bělorusa Artsioma Hurba.

Takam se měl na konci ledna utkat s francouzskou jedničkou Johannem Duhaupasem o stříbrný pás organizace WBC, ale jak nám Duhaupas prozradil, Takamův tým přestal komunikovat a ze zápasu prakticky vycouval. nyní je vidět, že dali přednost mnohem menšímu riziku.

Carlos Takam

Na galavečeru uvidíme další dva titulové zápasy. V super muší váze se utkají o světový pás IBF Filipínec Jerwin Ancajas a Mexičan Jose Alfredo Rodriguez. V ženské mini muší váze změří síly domácí Zong Ju Cai a Japonka Etsuko Tada.

Carlos Takam vs Marcin Rekowski