Manuel Charr je zpět!

Manuel Charr vs Andrei MazanikDiamond Boy hlásí úplné zotavení po loňském postřelení a již tuto sobotu se vrací do ringu, aby změřil síly s běloruskou dvojkou Andreiem Mazanikem v osmi kolech!

4.6.2016 – Autohaus Duerkop, Kassel, Hessen, Německo
Těžká váha
Německá čtyřka „Diamonf Box“ Manuel CHARR (28-4-0, 16 KO) a běloruská dvojka Andrei MAZANIK (12-7-0, 9 KO) se utkají v osmikolové bitvě!

Manuel Charr se vrací po desetiměsíční pauze způsobenou střelný zraněním. 2. září loňského roku byl postřelen a prodělal těžkou operaci. PODROBNOSTI ZDE!

Charr stál v ringu naposledy loni 22. srpna, kdy změřil síly se světovou čtyřkou křížové váhy Mairisem Briedisem. A byla z toho jednoznačná záležitost a neporažený Lotyš Charra tvrdě sestřelil v pátém kole. O dva týdny později Charra postřelili a vypadalo to na konec profesionální kariéry. Ale nyní už je dle svých slov v pořádku a v sobotu jej opět uvidíme v ringu.Manuel Charr

Andrei Mazanik naposledy boxoval 30. dubna o mezinárodní titul menší organizace WBF se Samirem Nebem se kterým prohrál technickým knockoutem v 5. kole.

V tomto zápase je papírovým favoritem rozhodně Manuel Charr, ale v jaké bude formě a kondici po těžkém zranění ukáže až zápas!Manuel Charr vs Andrei Mazanik