Manny Pacquiao vyzval Floyda Mayweathera skrze sociální sítě!

Aktuální šampion organizace WBA ve welterové váze Manny „Pac Man“ Pacquiao (62-7-2, 39 KO) vyzval svého amerického rivala Floyda „Money“ Mayweathera (50-0-0, 27 KO) skrze sociální sítě.

Rozhodně zajímavá zpráva rezonuje sociálními sítěmi. Filipínská legenda, šampion osmi váhových kategorií a úřadující šampion WBA welterové váhy Manny Pacquiao vyzval skrze video na sociálních sítích svého hvězdného amerického rivala, neporaženého a bývalého šampiona pěti váhových kategorií Floyda Mayweathera. „Floyde, jestli chceš odvetu, pak bojuj se mnou. Jestli chceš exhibiční souboj, tak můj přítel Jack Ma se o tebe postará. Toto je pravý Manny Team.“ – Hlásí ve videu čtyřicetiletý Filipínec.

„Jsem připravený kdykoliv a kdekoliv. Mannyho tým je připravený. Ano, tak to je.“ – Sdělil i Pacquiaův přítel. Jenže ono to je vše tak trošku jinak. Začátkem září totiž hvězdný Američan prozradil, že chystá další exhibiční duel v Číně a Jack Ma do tohoto konceptu perfektně zapadá. Ptáte se o koho jde? Jack Ma je čínský miliardář a zároveň je považován za nejbohatšího Číňana. Zakladatel Alibaba Group zřejmě zatoužil v pětapadesáti letech zkusit boxerský souboj a Floyd zkrátka vždycky slyšel na peníze. Jde opravdu o šikovné promo ze strany čínsko-filipínské dvojice, nebo chce legendární „Pac Man“ opravdu odvetu?