Manny Pacquiao se vrátí do ringu zřejmě až na přelomu března a dubna!

Nakonec nepůjde o leden, jak se původně spekulovalo, ale jediný šampion osmi váhových kategorii a aktuální šampion WBA welterové váhy Manny „Pac Man“ Pacquiao (62-7-2, 39 KO) se vrátí do ringu až na přelomu března a dubna.

Čtyřicetiletá filipínská legenda stále boří hranice profesionálního boxu. Každý jej po souboji s velkým rivalem a taktéž legendou Floydem Mayweatherem odepisoval. Avšak „Pac Man“ se vrátil, stále je ve skvělé formě a dokonce se opět dokázal stát šampionem welterové váhy, když letos v červenci zdolal těsně na body neporaženého Američana a v té době držitele pásu WBA Super Keitha „One Time“ Thurmana (29-1-0, 22 KO). Hvězdnému Filipínci tedy aktuálně patří třetí příčka ve welterové váze a každý očekává jeho další souboj. Ten měl podle původních informací přijít už v lednu, ale nakonec se tak nestane. Nyní se spíše spekuluje o datu na přelomu března a dubna příštího roku.

Mezi potencionálními soupeři Pacquiaa se objevuje zejména jméno šampiona čtyř váhových kategorii Mikeyho Garcii (39-1-0, 30 KO), který ale momentálně vyjednává smlouvu se streamingovým gigantem DAZN, čímž by zřejmě možnost tohoto duelu pohřbil, jelikož Filipínec patří pod křídla konkurenční stáje PBC. Nabízí se však duel i s aktuální světovou dvaadvacítkou a držitelem titulu WBA Gold Vergilem Ortizem Jr. (14-0-0, 14 KO), nebo souboj se světovou šestkou a trojkou žebříčku WBA Yordenisem Ugasen (24-4-0, 11 KO). Uvidíme tedy jakého soupeře nakonec šampion dostane, každopádně se můžeme těšit na rok 2020 s Mannym Pacquiaem!