Manny Pacquiao se představí na turnaji Rizin 15?

Legendární Filipínec a aktuální regulérní šampion organizace WBA ve welterové váze, Manny „Pacman“ Pacquiao (61-7-2, 39 KO), se zřejmě objeví na turnaji japonské organizace Rizin 15. Alespoň takové jsou informace od prezidenta této organizace.

Turnaj japonské organizace Rizin FF, který proběhne 21.4.2019, je jistě hodně zajímavý pro fanoušky českého MMA. Na tomto turnaji se totiž představí náš český „Samuraj“ Jiří „Denisa“ Procházka. Českého zápasníka čeká první titulový souboj o šampiona polotěžké váhy s americkým veteránem Muhammedem „King Mo“ Lawalem. Včera přilétla hodně zajímavá informace, že tento turnaj zřejmě přikoření i exhibiční souboj filipínské legendy Mannyho Pacquiaa. Čtyřicetiletý Filipínec podepsal kontrakt s touto organizací a celý svět netrpělivě čeká, co bude následovat.

„Na turnaji Rizin 15 se určitým způsobem představí Manny Pacquiao. Hned jak se vrátím do Japonská, tak vše osvětlíme.“ – Poskytl zajímavou informaci sám prezident organizace, Sakakibara. Ten navštívil Filipíny o tomto víkendu a jak už víme, tak o dovolenou určitě nešlo. Okamžitě se začalo spekulovat o možném exhibičním souboji po vzoru amerického rivala, Floyda Mayweathera, jenž si svůj exhibiční souboj odbyl na prosincovém turnaji s Tenshinem Nasukawou. Fakt, že půjde jen o nějaký promo zápas deklarují i jednání filipínského týmu o červnovém souboji s Keithem Thurmanem.