Manny Pacquiao se opět stal obětí lapků!

Filipínská legenda, Manny Pacquiao (61-7-2, 39 KO), sice svůj víkendový duel vyhrál, ovšem když se vrátil domů, tak jej čekal nepříjemný pohled. Zatímco světový šampion úřadoval v ringu, lapkové úřadovali v jeho domě.

Připravoval se v šatně, nebo již byl v ringu, když si lupiči vyšlápli na jeho dům, který má Filipínec v Los Angeles. Tedy jen 370 kilometrů od místa dění, kde obhajoval svůj pás mistra světa WBA ve welterové váze s Adrienem Bronerem (33-4-1, 24 KO). V době galavečeru byl totiž jeho dům úplně prázdný a tak měli lupiči dostatek času i prostoru vzít legendu na hůl. Přitom není poprvé, co se „Pacman“ stal obětí zlodějů.

Co se přesně ztratilo se zatím neví, jelikož celý případ řeší policie. Na celou loupež se totiž došlo úplnou náhodou, když dva policisté dělali běžnou obchůzku a našli dům filipínského senátora dokořán otevřený. Vloupání potvrdil i mluvčí Pacquiaa, Mike Quinn, který zároveň potvrdil, že nejde první případ. „Pacman“ sice za svoji kariéru vydělal veliký balík peněz, který ovšem většinou investoval do svých chudých krajanů na Filipínách. Odhaduje se, že minimálně sto milionů dolarů investoval rodák z Kibawe do rodné vlasti.

.