Manny Pacquiao podepsal smlouvu s manažerem McGregora! Chystá se bitva Filipínce s Irem?

Šampion osmi váhových kategorií a aktuální držitel pásu WBA (Super) welterové váhy Manny „Pac Man“ Pacquiao (62-7-2, 39 KO) podepsal novou manažerskou smlouvu s Paradigm Sports Management.

Filipínská legenda profesionálního boxu podepsala novou manažerskou smlouvu se skupinou Paradigm Sports Management, která zastupuje i irského bouřliváka Conora McGregora. Podle zákulisní šeptandy dokonce již probíhají jednání ohledně souboje mezi největší hvězdou UFC a šampionem WBA (Super) welterové váhy a rozhodně nejde o nic nereálného. Jednačtyřicetiletému rodákovi z Kibawe totiž zbývá poslední souboj pod taktovkou Premier Boxing Champions, který by si měl odbýt v rámci jarního termínu.

Následně se stane Pacquiao volným hráčem ve světě šestnácti provazů a souboj s jednatřicetiletým rodákem z Dublinu dává rozhodně smysl. Tedy alespoň z finančního hlediska. Každopádně o služby hvězdného „Pac Mana“ má i stáj Matchroom Boxing v čele s Eddiem Hearnem. Ten by jediného šampiona osmi váhových kategorií rád protlačil do souboje se šampionem čtyř váhových kategorií Mikeym Garciou (39-1-0, 30 KO). Jejich duel by se mohl odehrát ve druhé polovině tohoto roku na území Saúdské Arábie.