Manažer Lewise straší Joshuu: Lennox se vrátí z důchodu a naučí tě pokoře!

Josh Dubin je dlouholetým manažerem bývalého krále těžké váhy, Lennoxe „The Lion“ Lewise (41-2-1, 32 KO) a rozhodně se mu tedy nelíbilo vyhlášení jeho mladšího krajana Anthonyho „AJ“ Joshuy (22-1-0, 21 KO).

Třiapadesátiletý trojnásobný mistr světa, dvojnásobný lineární šampion a nezpochybnitelný král těžké váhy, Lennox „The Lion“ Lewis (41-2-1, 32 KO) byl mladším krajanem Anthonym „AJ“ Joshuou (22-1-0, 21 KO) označen za klauna a to se vůbec nelíbilo dlouholetému manažerovi a příteli britského veterána, Joshi Dubinovi. Ten se proti slovům rodáka z Watfordu rozhodl vystoupit a servítky si rozhodně nebral. „Pokud Joshua sleduje své vrstevníky a mladší generaci bojovníků, tak si jistě všiml, že Lennox se stal rádcem několika z nich. Pomáhal například Adnré Wardovi, Shakuru Stevensovi, Bryantu Jenningsovi, Tysonovi Furymu, či Deontayi Wilderovi a mohl bych pokračovat.“ – Rozčiloval se Dubin.

„Lennox dělá odborníka pro televizní stanici a k jeho práci patří i komentování všech boxerů. Deontay Wilder i Tyson Fury byly kritizování Lewisem, ale pokračují s ním v přátelství a oceňují jeho připomínky. I kdyby Lennox nepracoval v televizi jako komentátor, tak jako legenda má právo na to, aby mluvil o výkonech boxerů mladší generace. Podle mě je Anthony z hodně měkkého těsta, když nedokáže nést malou kritiku od nesporného šampiona těžké váhy.“ – Pokračoval Dubin ve svém vyprávění, aby si nakonec s úsměvem rýpl do britského obra. „Pokud se Joshua bude nadále chovat takto, pak Lewis sní pár tyčinek Snickers, vrátí se zpět z důchodu a naučí AJ pokoře.“ – Usmíval se manažer britského „Lva“.