Makhmudov zná další soupeře!

Ruská neporažená mašina Arslanbek Makhmudov bude boxovat na konci září v Kanadě. Nyní byl odhalen jeho další soupeř a bude jím bývalý Evropský šampión Erkan Teper!

23.9.2021 – Centre Videotron, Quebec City, Kanada
Těžká váha
Arslanbek Makhmudov vs Erkan Teper

Neporažená ruská dvojka a světová sedmadvacítka „Lion“ Arslanbek MAKHMUDOV (12-0-0, 12 KO) a německá čtyřka a světová pětapadesátka Erkan TEPER (21-3-0, 13 KO) se utkají v desetikolové netitulové bitvě!

Dvaatřicetiletý ruský bijec má před sebou třináctý profesionální duel. Představí se na galavečeru v Kanadě, kde boxer dlouhodobě žije. Makhmudov naposledy boxoval minulý měsíc v Mexiku, kde sestřelil českou jedničku Pavla Šoura v úvodním kole.

Pro další duel mu promotéři vybrali devětatřicetiletého veterána a bývalého Evropského šampióna Erkana Tepera. Ten stál v ringu naposledy loni v únoru, kdy ve čtyřkolovém duelu jasně vybodoval průměrného Ukrajince Mykytu Nesterenka. Teper se v minulosti blýskl vítězstvím nad Davidem Pricem nebo Johannem Duhaupasem, ale to bylo již v roce 2015.

Teper bude jednoznačně nejtěžším soupeřem ruského obra. Samozřejmě bude záležet v jaké formě se německý boxer vrátí, přeci jen je rok a půl bez zápasu a v jeho věku je každá taková pauza velmi náročná pro návrat.

Erkan Teper