Mairis Briedis zničil Durodolu a má stříbrný pás WBC!

Mairis Briedis vs Olanrewaju DurodolaLotyšská jednička Mairis Briedis ničí jednoho soupeře za druhým a nyní porazil před limitem i přemožitele Dmitry Kudryashova Nigerijce Olanrewaja Durodolu!

Briedis celý zápas jasně dominoval a Durodolu poslal do počítání v kole šestém a v kole devátém, ve kterém i zápas ukončil technickým knockoutem a získal tak stříbrný pás WBC!

Durodola překvapil loni v listopadu, kdy na horké ruské půdě zničil technickým knockoutem do té doby neporaženého Dmitry Kudryashova a získal stříbrný pás WBC, který včera odevzdal právě Briedisovi.Mairis Briedis vs Olanrewaju Durodola

Briedis se touto výhrou posunul na 2. pozici světového ratingu a je momentálně výše postaveným boxerem než šampión organizace IBF a WBA Denis Lebedev, který je třetí.
O hlavní titul WBC si zaboxují příští týden Tony Bellew a Ilunga Makabu. Vítěze vyzve právě Mairis Briedis!Mairis Briedis vs Olanrewaju Durodola

Lotyš se blýskl i v těžké váze, kde loni v srpnu parádně knockoutoval v 5. kole Manuela Charra a dal tak o sobě velice hlasitě vědět.
22.8.2015 Mairis Briedis vs Manuel Charr (KO)