Lukáš konečný se opět vrací do ringu!

Bývalý světový šampión se vrací mezi šestnáct provazů, aby podpořil domácí akci v Ústí nad Labem. Jeho soupeřem bude Pavel Albrecht!

27.2.2021 – Hotel Větruše, Ústí nad Labem, ČR
Save Boxing

„Chirurg“ Lukáš Konečný (51-5-0, 23 KO) ukončil profesionální kariéru v dubnu 2014, kdy se utkal o světový titul organizace WBO ve střední váze s Američanem Peterem Quillinem ve Washingtonu.

Ačkoliv jeden z nejlepších českých boxerů předvedl skvělý a odhodlaný výkon, tak na favorita duelu a tehdejšího úřadujícího šampióna to nestačilo a Konečný prohrál na body 108:120 a 2x 109:119.

Konečný se poté po více jak čtyř letech mezi šestnáct provazů vrátil a na galavečeru tehdy největší MMA organizace v České republice XFN a v osmikolové bitvě přestřílel slovenského bijce Matuše Babiaka 3x 80:72.

Nyní Konečný pořádá zajímavý galavečer, který je plánovaný na poslední únorovou sobotu a aby celou akci podpořil, tak se sám znovu vrátí. Jako soupeře si vybral Pavla Albrechta (6-8-0, 4 KO). Ten naposledy boxoval loni v pražské Lucerně, kde jasně vybodoval Vojtěcha Končitíka.

Na galavečeru dále uvidíme Tomáše Šálka, Michala Dufka, Michala Reissingera, Dominika Musila, Josefa Zahradníka a mnoho dalších.