Lukáš Konečný rozdrtil dalšího soupeře a bouchl šampaňské! Koronavirus neměl šanci!

Bývalý mistr světa WBO super welterové váhy a historicky nejúspěšnější český boxer Lukáš „Chirurg“ Konečný (51-5-0, 23 KO) naprosto jednoznačně zdolal koronavirového soupeře a na oslavu padlo jedno šampaňské.

S českým „Chirurgem“ Lukášem Konečným vážně nechcete přijít do křížku. Tento borec má totiž opravdu pro strach uděláno. Nejenže se stal vůbec prvním českým válečníkem, který si sáhl na světový titul, ale nyní zdolal i obávaný koronavirus. Rodák z Ústí nad Labem si přitom do postele lehl jen na jediný den a vyjma vitamínu C nepoužíval žádnou medikaci. Navíc ihned po karanténě opět naběhl do tréninku. „Kdybych nevěděl, že je můj svěřenec pozitivní, tak by mě nejspíš ani nenapadlo, že mám koronavirus. Na testy bych ani nešel. Ležel jsem jeden den s horečkou, vypotil se a byl jsem v pohodě.“ – Sdělil médiím Konečný ihned po karanténě. Ani jeho rodina neměla žádné komplikace, dokonce ani pozitivní testy, byť s nimi přišel do kontaktu. „Normálně jsem se stýkal s rodinou a všichni jsou v pořádku. Je možné, že tento virus má nějaké lehčí formy, ale to se zatím testuje a nikdo neví. Každopádně dodržujte předepsaná pravidla, abychom tuto nemoc společně porazili.“

Česká legenda profesionálního i amatérského boxu rozhodně hodlá vítězství pořádně oslavit a jak jinak, než pivkem. Ovšem nebude chybět ani něco dražšího, například šampus. „Pivko určitě bude. Chladím pivka i šampus. Manželka mi v polovině karantény řekla, že jakmile bude celá rodina v pohodě, tak si jednu láhev dáme. Dneska nás tedy jedna čeká.“ – Vtipkoval Konečný, který si ze všeho nejvíc užívá konec karantény. „Když jsem se dozvěděl, že jsem pozitivně testovaný, tak jsem samozřejmě neskákal do vzduchu, ale věděl jsem, že budu v pořádku. Necítíl jsem žádné příznaky, ale ta karanténa byla hrozná. O to větší radost mám, že už to skončilo. Samozřejmě už jsem byl venku i jsem si skočil zaběhat na pás.“ – Dokončil své vyprávění český bijec.