Lukáš Dekýš jde opět do boje!

Lukáš Dekýš vs Kamil MlodzinskiNeporažený český bijec a polský šampión Lukáš Dekýš se 22. října vrací mezi šestnáct provazů. Na polském galavečeru MB 14 vyzve domácího boxera Kamila Mlodzinskiho!

22.10.2022 – Świeradów-Zdrój, Polsko
MB Boxing Night 14
Super lehká váha
Lukáš Dekýš 🇨🇿🆚🇵🇱 Kamil Mlodzinski
Neporažená česká jednička a polský šampión Lukáš DEKÝŠ (7-0-0, 3 KO) a polská dvojka „Camilo“ Kamil MLODZINSKI (15-5-4, 7 KO) se utkají v šestikolové netitulové bitvě!

Pětadvacetiletý několikanásobný amatérský mistr české republiky Lukáš Dekýš debutoval mezi profesionály v listopadu 2018, kdy si připsal povinnou výhru nad Petrem Giňou. Následně si připsal pět výher v řadě, kdy porazil i jednu z polských hvězd Michala Syrowatku

Letos v březnu se postavil do první titulové bitvy profesionální kariéry, kdy na galavečeru ve Varšavě vyzval o polský národní titul domácího boxera Damiana Kiwiora. Český boxer zápas zcela ovládl a Poláka na jeho vlastní půdě s přehledem vybodoval 99:91, 97:93 a 96:94.

Lukáš Dekýš

Nyní ho čeká další polská výzva a do cesty se mu postaví dvaatřicetiletý Kamil Mlodzinski. Ten v minulosti držel také polský titul, ale přišel o něj v roce 2019. Nyní má na svém kontě čtyři výhry v řadě, kdy naposledy v dubnu vybodoval českého boxera Miroslava Šerbana.

Dokáže Dekýš potvrdit roli favorita a připsat si již osmé vítězství v profiringu? Dekýš je aktuálně českou jedničkou super lehké váhy a ve světovém žebříčku mu patří 129. pozice. Napříč vahami v České republice mu patří druhá příčka hned v závěsu za Vasilem Ducárem.

Lukáš Dekýš