Luis Pabon bude hlavním sudím zápasu Ruiz vs Joshua 2!

Boxerské organizace se shodli na sudích pro odvetný souboj Andy Ruiz vs Anthony Joshua, který nás čeká už tuto sobotu 7. prosince v Saúdské Arábii!

7.12.2019 – Diriyah Arena, Diriyah, Saúdská Arábie
Těžká váha
Andy Ruiz vs Anthony Joshua 2

Světová a americká dvojka “Destroyer” Andy RUIZ (33-1-0, 22 KO) a britská jednička a světová trojka “AJ” Anthony JOSHUA (22-1-0, 21 KO) se utkají ve dvanáctikolové odvetné bitvě o tituly WBA super, WBO, IBF a IBO!

Do role ringového sudího si organizace vybrali velezkušeného rozhodčí z Puerta Rica, 53 letého Luise Pabona. Ten má na svém kontě již 488 zápasů, což je opravdu velké číslo.

Luis Pabon rozhodoval mnoho velkých zápasů například Sergey Kovalev vs Anthony Yarde, George Groves vs Callum Smith, Gennadiy Golovkin vs Martin Murray, Wladimir Klitschko vs Alexander Povetkin, Alexander Povetkin vs Marco Huck, Nikolay Valuev vs David Haye, Nikolay Valuev vs Evander Holyfield, Juan Manuel Marquez vs Derrick Gainer a mnoho a mnoho dalších.

Na bodech budou sedět Američan Glenn Feldman, Brit Steve Gray a kanadský sudí Benoit Roussel. Takže obsazení zápasu máme kompletní a teď už budeme jen čekat na sobotu, kde se otevřou brány nové Diriyah arény!