Luis Ortiz se nestane dalším soupeřem Anthonyho Joshuy!

Luis Ortiz vs Malik Scott

Manažer Luise Ortize (31-1-0, 26 KO), Jay Jimenez, dnes ráno oznámil, že kubánský „King Kong“ určitě nenahradí dopingového hříšníka Jarrella Millera (23-0-1, 20 KO) a nestřetne se s šampionem WBA, WBO, IBF a IBO, Anthonym Joshuou (22-0-0, 21 KO).

Seznam bojovníků, kteří by měli nahradit dopingového hříšníka Jarrella „Big Baby“ Millera, přišel zřejmě o to největší jméno. 1.6.2019 se o světové tituly WBA, WBO, IBF a IBO jistě neutká kubánský veterán, Luis Ortiz. Tuto informaci dnes ráno potvrdil jeho manažer Jay Jimenez. „Kdykoliv někdo volá do boje Luise Ortize, tak je to pouze jen trik, jak se zviditelnit na jeho jméně. Dostali jsme nabídku od Eddieho Hearna, ale je tak špatná, že nejsme schopni ji přijmout. Je nám líto fanoušků a věrných příznivců. Luis se chtěl pobít o světové tituly, ale podmínky jsou nepřijatelné.“ – Napsal dnes na sociální média Jimenez.

Aktuálně největší šanci na střet s králem těžké váhy má Michael Hunter. Třicetiletý Američan je světovou dvacítkou a držitelem titulu IBO Inter-Continental. Navíc je i pod promotérskou smlouvou Eddieho Hearna, což zásadně zjednodušuje případná jednání. Následně najdeme ve výčtu ještě dva Američany a dva Němce. Ze zámoří se přihlásil Trevor Bryan (dočasný šampion WBA) a Andy Ruiz. Druhý jmenovaný je však pod promotérskou smlouvou Ala Haymona a pod televizními stanicemi Showtime a Fox. Z evropského kontinentu jsou tu Agit Kabayel (šampion EBU) a Manuel Charr (regulérní šampion WBA), ale i zde je menší problém. Ani jednoho z nich zřejmě nebude znát americké publikum. Vše tedy nejspíše směřuje k bitvě Joshua vs. Hunter!?