Luis Ortiz přejel Scotta a má titul!

Luis Ortiz vs Malik ScottKubánská jednička Luis Ortiz (26-0-0, 22 KO) vybodoval Američana Malika Scotta (38-3-1, 13 KO) a má Interkontinentální pás WBA. Ovšem na Joshuu, na kterého má zálusk takový výkon stačit rozhodně nebude!

Luis Ortiz si hravě poradil se svým rivalem Malikem Scottem a vybodoval s naprostým přehledem 120:105, 120:106 a 119:106. Potvrdil tak roli favorita, ale že by se jednalo o oslňující výkon, to se také říct nedá. Pravdou je, že Scott velkou část zápasu naběhal a do výměn se moc nepouštěl, nic méně kubánský boxer spoléhal na svou tvrdou ránu, ale pohybově na tom nejlíp nebyl. Zápas byl celkem velká nuda, u které jsme málem 12x usnuli.

Pozápasové rozhovory
Luis Ortiz: „Chtěl jsem bojovat, chtěl jsem lidem dát show, ale Scott z toho udělal běžecký závod. Nesnažil se boxovat, jen utíkal.
Jsem plně připraven na desátého prosince ať dostanu kohokoliv“.

Eddie Hearn: „Scott dostal možnost se předvést, dostal možnost boxovat na tomto prestižním večeru, ale nepředvedl nic. Měl boxovat a on místo toho, jak kdyby se snažil v ringu jen přežít. Zdálo se mi, že se snad bojí. Tohle byla ostuda, Luis se snažil, ale Scott jen běhal“.

Malik Scott pozápasový rozhovor nedělal, hned po vyhlášení odešel do šatny.