Luis Ortiz: Knockoutuji Deontaye Wildera a zařídím trilogii!

Čtyřicetiletý kubánský „King Kong“, Luis Ortiz (31-1-0, 26 KO), hodlá v odvetě knockoutovat aktuálního šampiona organizace WBC, Deontaye „The Bronze Bomber“ Wildera (41-0-1, 40 KO) a zařídit tak trilogii.

Čtyřicetiletý veterán těžké váhy, Luis Ortiz, má v plánu překazit odvetu mezi aktuálním šampionem organizace WBC, Deontayem Wilderem a lineárním šampionem, Tysonem Furym. Kubánec totiž předpovídá úplně jiný průběh v odvetě, než tomu bylo v prvním souboji. „Vážím si Wildera, protože bojuje s těmi nejlepšími, ale na oplátku jej knockoutuji. Ukončím jej a zařídím tím třetí zápas, ve kterém jej tak stejně knockoutuji.“ – Rozpovídal se pro zámořská média rodák z Camaguey

Následně se Ortiz rozpovídal i odmítnuté možnosti nahradit Jarrella Millera v souboji s Anthonym Joshuou. „V té době už jsem jednal s Wilderem a odveta byl souboj, který jsem chtěl. Wilder je pro mě nejlepším borcem těžké váhy a navíc mě porazil. Chci mu to vrátit, protože jsem hodně soutěživý typ. Pokud bych se měl vybrat mezi Joshuou a Wilderem, tak si vždy vyberu Wildera, což se ostatně stalo.“ – Završil své povídání 193 centimetrů vysoký „King Kong“, jenž v prvním zápase s Wilderem obdržel technický knockout v desátém dějství.