Luis Ortiz je schopen zaskočit za Millera, kdykoliv to bude potřeba!

Kubánský „King Kong“ Luis Ortiz (30-1-0, 26 KO) nabídl svoje služby králi těžké váhy Anthonymu Joshuovi (22-0-0, 21 KO). Kdyby prý nevyšly námluvy s americkým chasníkem, tak je ochoten ihned zaskočit a porvat se o tituly v těžké váze.

Těžké domlouvání měl začátkem tohoto roku Eddie Hearn. Napřed se snažil domluvit s Dillianem Whytem na duel s aktuálním šampionem WBA, WBO, IBF a IBO Anthonym Joshuou, jenže ten mu dal několikrát košem s tím, že je nabídka nedostačující. Všechno tak nějak zachránil Jarrell Miller na konci minulého týdne. Ovšem námluvy ještě nejsou u konce a ladí se poslední detaily. Toho se chytl kubánský veterán, který dle jeho slov Millera klidně nahradí, pokud by se Američan snažil souboji na poslední chvíli vyhnout. To se nejspíše nestane, ale i tak jsou Ortizova slova celkem zajímavá a v případě zranění se do duelu klidně může dostat.

„ Poslouchej. Zaslechl jsem, že jsi před dvěma týdny vyslovil mé jméno. Neměl jsem potřebu na to reagovat, protože jsem myslel, že si potřebuješ dodat odvahu, stejně jako Whyte, nebo Joyce. Možná tě Eddie neupozornil na to, že můj manažer ho kontaktoval a sdělil mu, že jsem na zápas s tebou připravený. Pokud budeš chtít bojovat, tak jsem tady. Nabídni mi nějaké peníze a pokud ti to nevyjde s Millerem, tak já jsem k dispozici. Můžeme bojovat v USA, nebo v Británii, je mi to celkem jedno. Je to jen na tobě, jestli si chceš otestovat, jestli jsi lepší než já. Fury a Wilder nejsou k dispozici a já si myslím, že by měl nejlepší bojovat s nejlepším.“ – Vyhlásil Kubánec. V případě zranění tedy je možnost, že se šampion utká právě s ním.