Lucerna: Luboš Šuda chce zpět svůj titul! Přijme Radek Linka výzvu?

Luboš Šuda vs Radek LinkaTradiční galavečer v Lucerně se blíží mílovými kroky a hlavní zápas večera by nám mohl nabídnout zajímavou podívanou o titul České republiky v křížové váze!

Minulý rok se v Lucerně rozloučil se svou profesionální kariérou Roman Kracík, který porazil jednoznačně na body Jindřicha Veleckého 3x 60:55. Nyní na stejném místě ukončí kariéru další ikona českého boxu Luboš Šuda.

Jak nám potvrdil sám Luboš Šuda, tak do boxerského důchodu chce odejít s českým titulem, který již dvakrát vlastnil! Poprvé ho získal v září 2005, když v Pražské hotelu Hilton porazil ve 12ti kolové bitvě na body Romana Kracíka. Před šesti lety v Lucerně dostal opět chuť na titul a byl opět jeho, když vybodoval Tomáše Mrázka.
Nyní ho chce získat naposled a ukončit svou bohatou boxerskou kariéru, ve které měl v držení mimo jiné Interkontinentální titul IBF, prozatímní Interkontinentální titul WBA nebo titul Evropské unie EBU-EU.

Český titul v křížové váze dnes drží Radek Linka, který jej získal letos v dubnu v souboji s Robertem Rosenbergem, který ačkoliv v zápase vedl, tak sám duel předčasně ukončil v osmém kole.
V nejbližších dnech budou promotéři Lucerny Matouš Rajmont a Miroslav Pek kontaktovat tým Radka Linky, který boxuje u Lukáše Konečného, zdali bude mít o zápas zájem. Z našeho pohledu se jedná o velkou výzvu, která směřuje k Ústeckému boxerovi, pro kterého by zápas na prestižním galavečeru mohl být také vyvrcholením kariéry.
Příjme Radek Linka a jeho tým výzvu Luboše Šudy a postaví se tak české jedničce v křížové váze?

Oficiální promo k letošní Lucerně vytvořila reklamní agentura HERA – www.aghera.cz 

Vstupné je opět za přijatelnou cenu 499 kč!
30.12.2015 od 19:00
Lucerna – Velký sál
⇒ Vstupenky koupíte v síti TicketPro ZDE ⇐
Oficiální Facebooková stránka Galavečeru boxu a K1 v Lucerně!