Lucerna 2018: Pejsar vs Giessmann!

Pražská Lucerna nabídne 30. prosince velmi zajímavý boxerský duel v křížové váze Václav Pejsar vs Radek Giessmann! Pro Pejsara to bude debut v křížové váze, kam přešel po druhé prohře s Pavlem Šourem.

30.12.2018 – Lucerna, Praha Česká republika
Křížová váha
Václav Pejsar vs Radek Geissmann
Česká čtyřka Václav PEJSAR (12-7-0, 10 KO) a česká osmička Radek GIRSSMANN (3-8-0, 2 KO) se utkají v zápase vypsaném na 6 kol!

 

Václav Pejsar je v profiringu od 31. října 2014 kdy ve dvou kolech seřezal Lukáše Horáka. V těžké váze to dotáhl až na pozici české jedničky a 27. října získal český titul ČUBP, když dokázal technickým knockoutem v devátém kole porazit Tomáše Mrázka.

16. prosince 2017 jej o český titul vyzval trojnásobný amatérský mistr České republiky Pavel Šour. Šour zápas jasně ovládl na body, když zápas byl kvůli krvavému zranění ukončen předčasně již po osmém kole.

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

 

Následná odveta se Šourem se konala letos 23. června v Grand Hotelu Pupp v Karlových Varech. Pavel Šour zápas opět ovládl a obhájil tak Český titul ČUBP. Po této prohře Vašek oznámil přechod do křížové váhy, ve kterého tak bude v Lucerně čekat debut.

Václav Pejsar vs Tomáš Mrázek

Soupeřem bude velmi těžký soupeř Radek Giessmann. Ten se blískl výhrou před limitem nad poděbradským ranařem Danielem Venclem a především letošní výhrou v Německu. Tam jasně na body porazil rodáka z Turecka Mucahita Oezcana.

Nyní ho tak čeká zápas pravdy jestli je ve formě nebo ne. Pro Radka to bude první zápas ve vyprodané Lucerně a velká šance se ukázat českému publiku. To Vašek je v Lucerně jako doma a bude to jeho již čtvrtá Lucerna.