Lucerna 2018: Parlagi vs Dufek o český titul!

Martin Parlagi a Michal Dufek mají před sebou odvetu z roku 2012 o český mezinárodní titul České unie boxerů profesionálů v lehké váze!

30.12.2018 – Lucerna, Praha Česká republika
Lehká váha
Martin Parlagi vs Michal Dufek 2
Slovenská jednička „Cracker“ Martin PARLAGI (24-2-1, 14 KO) a česká dvojka Michal DUFEK (25-19-2, 18 KO) se utkají v desetikolové bitvě o český mezinárodní titul ČUBP!

Martin Parlagi a Michal Dufek se spolu utkali o tento titul již 21. prosince 2012 v ústecké hale Sluneta. Zápas tehdy skončil těsně na body pro slovenského bijce žijícího v Praze 98:96, 95:93 a 96:95.

Martin Parlagi

Následně se boxerská kariéra obou boxerů odvíjela naprosto odlišným směrem. Martin Parlagi od tohoto duelu odboxoval celkem 19 zápasů z nichž prohrál pouze dvakrát. Nejdříve 20. června 2014 s britským boxerem Marco McCulloughem a poté 30. října s dalším Angličanem Benem Jonesem.

Martin Parlagi vs Michal Dufek

2. července 2016 dokázal v Trutnově ve 2. kole knockoutovat tanzanského boxera Francise Miyeyusho a získat tak Interkontinentální pás organizace UBO. Téhož roku v listopadu vyzval v Kyjevě domácí hvězdu Olega Yefimovyche o Kontinentální pás organizace WBA. Po skvělém výkonu skončil zápas zaslouženou remízou.

Martin Parlagi

Martin naposledy boxoval letos 18. srpna, když se na domácí půdě Slovenska utkal s Maďarem Rolandem Petrovicsem. Ten dokázal 51. boxerovi světa vzdorovat necelé jedno kolo a Parlagi si tak připsal 24. výhru v profesionální kariéře.

Martin Parlagi vs Francis Miyeyusho

Michal Dufek od vzájemného souboje s Parlagim odboxoval neskutečných 34 zápasů z nichž 16 vyhrál, 17 prohrál a 1 remizoval. Letos 27. října získal Evropský titul malé organizace RBO, když ve čtyřech kolech zničil zničil Petra Giňu.

Nyní má před sebou poslední zápas profesionální kariéry a lepší rozlučku si nemohl přát. Odvetu se svým kamarádem a sparing partnerem, o český národní titul a vy ve prodané Lucerně. Jak zápas dopadne se dozvíme již tuto neděli!

Michal Dufek vs Jiří jaroš